Steam

Steam dla Mac

Cała para poszła w gry

Steam to darmowe narzędzie dla graczy komputerowych. Po długim oczekiwaniu, wreszcie pojawiła się wersja na komputery Mac.Steam oferuje wiadomości o najnowszych grach, trailery, wersje demonstracyjne i możliwość zakupu i pobrania pełnych wersji.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Szybkie pobieranie
  • Społeczność graczy

Wady

  • Ograniczona biblioteka gier
  • Niektóre gry mogą nie działać zbyt płynnie

Doskonały
9

Steam to darmowe narzędzie dla graczy komputerowych. Po długim oczekiwaniu, wreszcie pojawiła się wersja na komputery Mac.

Steam oferuje wiadomości o najnowszych grach, trailery, wersje demonstracyjne i możliwość zakupu i pobrania pełnych wersji. Do już posiadanych gier komputerowych program sam wyszukuje i pobiera aktualizacje. Jeśli lubisz tryb multiplayer, Steam pomoże Ci wyszukać i połączyć się z odpowiednim serwerem gry. W trakcie rozgrywki możesz też rozmawiać z innymi graczami używającymi Steam.

Funkcje społeczności graczy to chyba największa zaleta Steam. Możesz tu chwalić się swoimi wynikami, wyszukać partnerów do rozgrywki, organizować mecze i turnieje. Można dzielić się swoimi rozwiązaniami problemów napotkanych w grach i całymi dniami dyskutować na czacie z podobnymi sobie zapaleńcami.

Niestety Steam nie działa na komputerach Mac wyposażonych we wbudowane karty graficzne Intel 900 lub X3100. Dobrą wiadomością jest to, ze raz zakupiona wersja gry będzie działała zarówno na Mac, jak i PC.

Mimo ograniczonej liczby tytułów ten program to skarb dla graczy. Jeśli kochasz gry komputerowe Steam będzie jedną z najważniejszych aplikacji w Twoim Macu.

Najczęściej pobierane Gry na mac

Steam

Download

Steam 1.2

Opinie użytkowników o Steam

Sponsorowany×